2 Mart 2010 Salı

Lütfen Okuyun Çok Önemli ! - Lütfen katılalım arkadaşlar

Yazının Devamı İçin Lütfen Başlığa Tıklayın

 
Çocuk söz konusuysa eğer benim için akan sulur durur lütfen sizde elinizden geleni yapın arkadaşlar. 

Biliyorsunuz geçtiğimiz haftalarda Mutlu Olalım çocuklarından bahsetmiştim ve onlarıda kartpostal kampanyasına dahil etmiştik. Dernek yetkilisi Özlem hanım çocukların gözlerinde gördüğü ışık,yüzlerinde ki gülümsemeleri bizlerle paylaşırken en az onlar kadar MUTLU OLDUK.
Özlem Hanımla bloglar arası bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Kibrit Kutusu etkinliğini sanırım hepiniz biliyorsunuzdur. Bu fikrin mimarı sevgili Kelebek Atölyesi sayesinde çok güzel işler çıktı ortaya.
Bu küçük kutuları çocuklarımıza uyarlayıp, onları sevindirmek istiyoruz. Bu eğlenceli kutucukları hazırlanırken hem siz eğleneceksiniz hemde çocuklarımız aldıkları kutu ve içindeki minik hediyelere çook sevinecekler.
Yapacağınız şey çok basit lütfen onları sevindirelim. Ben kibrit kutusu yapamam diyorsanız derneğin sitesini ziyaret ederek ihtiyaç listesinden birini göndererekte destek olabilirsiniz.

Bilmeyenler için kibrit kutusu nasıl süslenir? İçine neler konulabilir? onları bi sıralayalım!Yukarıda gördüğünüz klasik kibrit kutusunu alıyoruz yada benzer bi kutu buluyoruz. Üzerini çeşitli malzemelerle süslüyoruz. İçine çocukların hoşuna gidebilecek minik objeler koyuyoruz. Detaylı araştırmayı Kelebek Atölyesinin sitesinden de yapabilirsiniz.
İstediğiniz kadar yapabilirsiniz, isterseniz 1 adet, isterseniz 5 adet!
Tek koşul, kampanyanın daha çok alana yayılması için herkesin bu etkinliği blogunda duyurması! Lütfen bir iyilik yapın, minicikde olsa bir destek olun, onların morale ve sevgiye ihtiyacı var.
Haydi yüzlerini gülümsetmeye...

Kampanyaya katılıp, blogunda duyuranları bir süpriz bekliyor. Kutu hazırlayıp aşağıda ki adrese gönderecek olan ayrıca katılmayıp, duyuru yaparak katkı sağlayan herkesin dahil olacağı bir süpriz!

(Göndericem yada destek olucam diyenler buraya yorum bıraksınlar)

Kutuları en geç 23 Nisan tarihine kadar yollayabilirsiniz. Önümüzde kocaman bir süre var, kimseyi zorlamamak adına! 23 Nisana kadar toplanan kutular onların bayramında,onlara hediye gidecektir!

!!!Arkadaşlar kibrit kutusu küçük daha büyük birşey olsun istiyorsanız farklı kutular yapıp,süsleyebilirsiniz. İlla ki kibrit kutusu diye bir standart yoktur!!!
İçine neler koyacağım,nasıl süsleyeceğim diyorsanız kutusunu bitirip yorum bırakan arkadaşlarımızın bloglarınız ziyaret edin derim.
 
Kibrit Kutusunun Gönderileceği Adres:

Mutlu Olalım Derneği
Özlem Şengir

Adres: M. Kemal C. Burak Apt. No 44 D 4 Bornova-İzmir

4 yorum:

 1. desteğiniz için çok teşekkür ederiz

  sevgilerimizle

  www.mutluolalim.com
  mutluolalim@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. rica ederim :))

  ben size teşekkür ederim bu kadar güzel işlere vesile olduğunuz için

  YanıtlaSil
 3. desteğiniz için bende çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 4. rica ederim ama malesef sadece yazılı olarak destek verebildim yoğunluğumdan dolayı hiçbir şey yapıp yetiştiremediğim için çok üzüldüm buna olmadı ama mutlaka çocuklar için bende birşeyler hazırlayıp en kısa zamanda göndermek istiyorum.

  YanıtlaSil

değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim

 
Bebek Odası Süsleri Blogger Template by Ipietoon Blogger Template